AVTOZALIZO

Ласкаво просимо на сайт AVTOZALIZO! Сайт знаходиться у процессі розробки, можуть виникати технічні незручності

Гарантія

Гарантійний термін для перевірки та встановлення деталей становить 2 тижні з моменту відправлення. Терміни для електрики, електроніки, моторів, коробок зміни передач обговорюються індивідуально з менеджером.

У випадку виявлення дефекту товару або неправильного підбору з боку менеджера, ми забезпечуємо можливість повернення або обміну на деталь належного стану/застосовності. Додатково зі згоди обох сторін може бути надана знижка при виявленні дефекту під час отримання, якщо такий дефект існував до відправлення товару.

У разі неправильного підбору з боку клієнта, придбання за непотрібністю, неправильного дефектування перед покупкою повернення може бути здійснено у індивідуальному порядку із покриттям витрат залежно від категорії вартості товару
У випадку пошкодження товару клієнтом/поштою поверненню чи обміну товар не підлягає.

Продаж кузовних частин (чверті, даху та інших елементів кузова) відбувається відповідно з чітко визначених параметрів, погоджених обома сторонами.
Відсічення частин відбувається лише після повної оплати або передоплати, яка обговорюється індивідуально з менеджером.
Після відсічення, повернення деталі або повернення передоплати не можливе.

Доставка і оплата

У нас передбачено три варіанти відправки товару. З кожним з них пов’язаний свій варіант оплати.

  • Нова Пошта
  • Делівері
  • Самовивіз

Нова Пошта

  1. Відправлення після передоплати на рахунок ФОП, яка визначається менеджером у залежності від габаритів, вартості, крихкості товару, а також адреси доставки.
  2. Відправдення після повної оплати на рахунок ФОП, за бажанням клієнта. В такому разі клієнт не переплачує через післяплату.

Делівері

  1. Повна оплата на рахунок ФОП
  2. Відправлення із забороною на видачу обговорюється в індивідуальному порядку (через відсутність відповідальності цієї служби за збереження товару)

Самовивіз

Склад для видачи товару знаходится за адресою:
Харків, проспект Жуковського 9, гаражний кооператив ФЭД 2